Hakkımızda

Hakkımızda

1998 yıllarında sektöre adım atan Özkan Ailesi sürekli büyümeye ve gelişmeye odaklanarak 2013 yılında resmi olarak faaliyete geçen MUSA ÖZKAN INTERNATIONAL TRANSPORT EXPORT & IMPORT ’u kurmuştur. Kuruluşumuz lojistik sektöründe müşterilerimize üstün kalite hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya kendini adamıştır.

Sektördeki zorluklara meydan okuma konusundaki kararlılığımız ve müşterilerimize sunduğumuz mükemmel hizmet, bizi kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından biri haline getirmiştir. Kuruşumuzdan bu yana, lojistik hizmetlerindeki uzmanlığımızı, güvenirliğimizi ve müşteri odaklı yaklaşımımızı ön planda tutarak büyümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Müşterilerimize sadece lojistik değil, aynı zamanda güven ve huzur sunmak için varız. Her taşımanın ötesinde, iş ortaklarımızın başarısına katkıda bulunarak onların yanında olmayı hedefliyoruz. Her detayı planlayarak, en karmaşık lojistik zorlukları bile çözmek için çabalıyor ve müşterilerimizin işlerini büyütmelerine destek oluyoruz.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan ve güvenilen bir lojistik şirketi olarak sürekli büyümeyi ve gelişmeyi sürdüreceğiz. Sektörde liderliğimizi sürdürmek, geleceğin lojistik ihtiyaçlarına öncü çözümler üreterek küresel bir etki yaratmak en büyük hedefimizdir. Müşterilerimizle birlikte ileriye doğru emin adımlar atmanın gururunu yaşıyoruz, çünkü her taşımanın bir başarı hikayesine dönüştüğü liderliğimizi sürdürmek istiyoruz.