NELER TAŞIRIZ

01Dondurulmuş Gıdalar

Musa Özkan Lojistik donmuş gıda nakliye, komple parsiyel taşımacılıkta en kaliteli hizmeti verebilmek üzere, dondurulmuş gıda nakliyesi özellikle tüm Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri ülkelerine frigorifik nakliye konusunda uzmanlaşmıştır.

Nakliye sektöründe yükün net bir tanımının yapılamayacağını kabul eden anlayıştaki Musa Özkan Lojistik donmuş dondurulmuş gıda frigorifik nakliyeler de ebat, kilo, mal cinsi farkı gözetmeksizin tüm dondurulmuş gıda frigo nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek taşıma sistemi için tüm adaptasyonunu tamamlamıştır. Bu yüzden donmuş gıda komple ve parsiyel frigo yüklerinizle ilgili hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz iş ortağınız olduğumuzu gururla söyleyebilmekteyiz.

-18ºC ile -26ºC hassas derecelendirme sistemine dahil olan ürünlerin taşınması için kullanılan yöntem şeklidir. Freeze Frigofirik taşıma yöntemi ile dondurulmuş meyve sebze, et ürünleri, deniz ürünleri, hazır yemek, dondurma, dondurulmuş süt ürünleri, oda sıcaklığı dışında taşınması gereken ve ağırlıklı olarak sıfır derecenin çok altında korunması öngörülen tüm gıda ürünlerinin, freeze frigofirik taşıma yöntemi ile lojistiği sağlanmaktadır.

Musa Özkan Lojistik, Mersin Lojistik, Nakliyat, Taşımacılık, Karayolu Taşımacılığı