KURUMSAL

01Hakkımızda

Musa Özkan şirketi, Özkan ailesi'nin 1998 yıllarında sektöre atılması ve kendini geliştirmesinden sonra, 2013 yılında resmi olarak kurulmuştur. Nakliye, ithalat - ihracat ve depolama sektöründe yer alan firmamız 2013 yılına kadar ticari faaliyetlerini bu sektörlerde yaptı ve bu süreç içerisinde özellikle taşımacılık konusunda ciddi deneyimler kazandı.

Hakkımızda

2013 yılında Musa Özkan Ulus. Nak. İnş. Oto. Tur. Kuy. İth. İhr. ve San. ve Tic. Ltd. Şti olarak bu sektöre deneyimli, donanımlı ve sağlam adımlar ile girdi. Özellikle zamanında ve sorunsuz taşıma ilkesi ile yola çıkan firmamız Musa Özkan Lojistik;

Toplam 20 frigofrik ve tenteli araç ile lojistik ve nakliyat sektöründe güvenilir, hızlı, kaliteli ve zamanında taşımacılık yaparak hedeflerine kısa sürede ulaştı. Dünya yollarında tecrübeli sürücüleri ve gümrük personeli ile faaliyetlerini sürdüren Musa Özkan Lojistik, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için gerçekleştirdiği çalışmaları ile diğer taşımacılık kuruluşlarına örnek olmaktadır.

İşimizin sadece yük taşımak olmadığının bilinci ile ülkemizin kalkınmasına sağladığımız katkı yaptığımız işi sade bir faaliyet olmaktan çıkartarak, temsil ettiğimiz ülkenin, dünya ülkeleri karşısındaki duruşunu yansıtmaktadır. Musa Özkan Lojistik için taşımacılık yurt dışında ülkemizi temsil etmektir. Bu bilinç ile çalışmalarımızda gösterdiğimiz hassasiyet bizi daha yukarılara taşımaktadır. Üreticisinden ihracatçısına, ithalatçısından son kullanıcısına kadar geçen süreçte sorunsuz lojistik hizmetleri ile size bir telefon kadar yakınız

Musa Özkan Lojistik, Mersin Lojistik, Nakliyat, Taşımacılık, Karayolu Taşımacılığı

Cheap Jordan 1 Og Black Gym Red It been great for them in practice and he truly looks like the real deal. He very smart, very efficient and looks for the big plays without forcing them. His impact has been tremendous with little experience in the system and few playmakers surrounding him. Duke still has more holes than answers, even with nine starters returning on defense. Goldsmith has what should be a dependable pair of runners in Wilks Cheap Jordan 1 Og Chicago 1985 (554 yards in '96) and Rasheed (321 yards in '97). But he needs stability at QB, which injuries ravished last year. Acne. Aging. Dandruff. Each and every single year, the now ninth annual Doernbecher Freestyle Project partners Nike designers and developers with OHSU Doernbecher patients who have was battling serious illness to attain a shoe that is now unique to each enduring. To date, the Doernbecher Freestyle Recovery has raised over $4 million in funds for your hospital. His fame and skill were intertwined as they are almost always for only a handful of others such being Ali,Cheap Jordan 1 Og Co Jp Babe the Bambino Ruth and Gretzky.